19 kwietnia 2022
Pierwsza część cyklu o cyfryzacji w Magazynie Stomatologicznym
W najnowszym numerze Magazynu Stomatologicznego opublikowany został pierwszy artykuł w ramach cyklu Cyfryzacja w Gabinecie Stomatologicznym tworzonego przy współpracy z RS-Team. Artykuł tłumaczy czym w ogóle jest cyfryzacja i przedstawia najważniejsze korzyści związane z digitalizacją pracy gabinetu.
Czytaj dalej