2024 © RS Team S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.

RS Team - Nowe technologie

Pracuj świadomie.
Pracuj cyfrowo.

O nas

W RS-Team znajdą Państwo partnera, który pomoże Państwa klinice bądź laboratorium we wdrożeniu rozwiązań cyfrowych – niezależnie od tego, czy są Państwo dopiero na początku tej ścieżki, czy już na nią wkroczyli. Wiedza naszych ekspertów pomoże w stworzeniu szytych na miarę rozwiązań, które otworzą szeroko drzwi do świata cyfrowej stomatologii.

Wierzymy, że zmiany, które pomagamy wprowadzać właśnie dziś, stworzą świat, w którym stomatolodzy i technicy dentystyczni będą mogli pracować w sposób bardziej komfortowy i wydajny, a pacjenci – zyskają dostęp do personalizowanych w najdrobniejszych detalach ścieżek leczenia.

Aktualności

Szkolenia

Szkolenie 2

Szkolenie 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id condimentum erat. Donec varius iaculis nisi, sit amet laoreet nibh viverra non. Curabitur varius neque eget ipsum fermentum cursus. Vestibulum pretium, nisi eget dictum pretium, tellus erat ultrices magna, at venenatis nulla ligula eget erat. Integer ac lectus diam. Nunc malesuada ligula at molestie porta. […]

01

Innowacyjność

Chęć przełamywanie barier i brak strachu przed wdrażaniem innowacji to fundament marki RS-Team. Dzięki naszemu podejściu byliśmy w stanie wprowadzić na rynek unikalne na skalę światową rozwiązania od innowacyjnych formatów ekologicznego napędu magnetycznego, przez zmiany w zarządzaniu temperaturą i odpadami, po zintegrowane rozwiązania modułowe frezarek.

02

Przywiązanie do jakości

Każdy produkt, który opuszcza naszą firmę jest bardzo skrupulatnie sprawdzany przed przekazaniem go w ręce lekarza. Wiemy jak ważna jest niezawodność i ciągłość pracy dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić światowej klasy jakość.

03

Integracja

RS-Team posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę konieczną do integracji rozwiązań w zakresie oprogramowania i urządzeń różnych producentów w ramach jednej placówki, tak aby tworzyły zharmonizowaną całość wspierającą efektywność lekarzy i techników w procesie leczenia. Naszym celem jest możliwie jak największe uproszczenie pracy dla lekarzy dentystów.

04

Wsparcie posprzedażowe

Dla lekarzy i techników którzy zdecydowali się na skorzystanie z oferty RS-Team, prowadzimy dedykowaną infolinię, na której wyspecjalizowani pracownicy pomogą w samodzielnej naprawie usterki. W przypadku gdy nie byłoby to możliwe gwarantujemy wizytę technika w ciągu 24h, który zrobi wszystko aby naprawić maszynę na miejscu. Jeżeli nie byłoby to możliwe RS-Team zapewnia wszystkie środki konieczne do utrzymania ciągłości działań na rzecz pacjenta

Kontakt

RS-Team s.c.
ul. Hugona Kołłątaja 30
05-402 Otwock
NIP: 532-20-45-169

Biuro

Pomoc techniczna

Hugona Kołłątaja 30
05-402 Otwock

Ul. Roosevelta 40
41-800 Zabrze

Ul. Grunwaldzka 7
05-402 Otwock