2024 © RS Team S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skanery wewnątrzustne

Skanery wewnątrzustne są sercem cyfrowego gabinetu i podstawowym narzędziem pracy dla lekarzy. Urządzenia tego typu pozwalają na stworzenie szczegółowego skanu 3D zgryzu pacjenta uwzględniając takie elementy jak kształt zębów, odległości między nimi, odchylenia, a nawet kolor. Umożliwiają pełną indywidualizację leczenia, a także skrócenie czasu spędzanego przez pacjenta na fotelu– pobranie cyfrowego wycisku jednego mostu trwa zaledwie od 2,5 do 3 minut.

RS-Team jest pierwszym w historii Polski oficjalnym partnerem marki 3Shape - 3Shape Official Trios Partner. Zyskują Państwo gwarancję dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań i najwyższej jakości wsparcia spełniającego najlepsze światowe standardy.

Stworzone z myślą o Twoich potrzebach

Skanery wewnątrzustne duńskiej marki 3Shape to urządzenia zaprojektowane z myślą o potrzebach stomatologów. Niska waga, perfekcyjne wyważenie i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że narzędzia te stają się przedłużeniem specjalisty. Ponadto, każdy użytkownik urządzeń 3Shape zyskuje dostęp do bazy ponad 20,000 partnerskich laboratoriów protetycznych marki, współpracujących z lekarzami w modelu scan-and-send.

Przedstawiamy gamę skanerów wewnątrzustnych, wśród których istnieją rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb każdego gabinetu.

TRIOS 5

Najmocniejszy skaner wewnątrzustny w historii 3Shape

Dowiedz się więcej

TRIOS 4

Zaawansowana technologia dla jeszcze lepszej diagnostyki

Dowiedz się więcej

TRIOS 3

Sprawdzona technologia pozwalająca zaangażować pacjentów w dialog

Dowiedz się więcej

TRIOS 3 Wireless

Sprawdzona technologia pozwalająca zaangażować pacjentów w dialog

Dowiedz się więcej

3Shape TRIOS MOVE+

Wizualizowanie skanów na ekranie to świetne narzędzie, ale wystarczy, że ekran zostanie ustawiony pod złym kątem, a cały proces stanie się niewygodny dla lekarza, jak i pacjenta. 3Shape TRIOS MOVE+ to mobilne rozwiązanie do skanowania wewnątrzustnego, które sprawia, że dane są dostępne i widoczne tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Dowiedz się więcej