2024 © RS Team S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Po prostu TRIOS

Skaner TRIOS 5 stanowi kolejny krok w rozwoju cyfrowej stomatologii i wyznacza nowe standardy w zakresie ergonomii, higieny i prostoty pracy. Niższa waga, łatwiejszy chwyt, rewolucyjny system komunikacji bezprzewodowej i nowy system ScanAssist pozwalający samodzielnie wyznaczać strategie skanowania. To tylko niektóre ze zmian, które wprowadzono w TRIOS 5 – dla Ciebie.

Po prostu skanuj

Trios 5 wyposażony został w nowy system skanowania — ScanAssist. Pozwala on na wykonanie skanu przy użyciu dowolnej, strategii skanowania – tak, jak Ci najwygodniej. Ponadto zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów z niewłaściwym ustawieniem skanera.

Po prostu łatwy w obsłudze

Prostota obsługi to wyróżnik urządzeń marki 3Shape. Nie inaczej jest w przypadku skanera TRIOS 5. Jest to pierwszy w historii skaner, który nie wymaga kalibracji 3D! Ponadto nowa bateria pozwala na zeskanowanie ponad 30 pacjentów bez konieczności ładowania, m.in. dzięki nowemu trybowi uśpienia, który obniża zużycie energii. Co więcej, urządzenie będzie się z Tobą komunikowało na nowe sposoby: inteligentny pierścień LED oraz wibracje (moduł haptyczny) będą informowały Cię na bieżąco o statusie urządzenia i postępach skanowania.

Po prostu higieniczny

TRIOS 5 jest najbardziej higienicznym skanerem dostępnym na rynku. Nowa konstrukcja obudowy sprawia, że urządzenie jest łatwe w czyszczeniu. Wymienna końcówka, dzięki zamkniętej konstrukcji z odpornym na zarysowania szkłem redukuje niemal do zera ryzyko skażenia krzyżowego. Końcówkę skanera możesz odtąd dezynfekować z użyciem autoklawu, a jej wbudowana bariera mikrobiologiczna gwarantuje skuteczność przez co najmniej 100 cykli odkażania. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu jednorazowych rękawów, które chronią resztę obudowy skanera przed skażeniem krzyżowym.

Po prostu bezprzewodowy

Nowy moduł wireless w TRIOS 5 to zupełna nowość, dzięki której możesz przejść ze swoim skanerem do dowolnego gabinetu zabiegowego. Dzięki temu rozwiązaniu, poprzez sieć Wi-Fi, możesz jednym kliknięciem połączyć skaner z dowolnym komputerem znajdującym się w klinice i wykorzystywać go do skanowania i planowania leczenia. TRIOS 5 jest zawsze gotowy do pracy tam, gdzie go potrzebujesz.

Po prostu ergonomiczny

Skaner TRIOS 5 został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalnie wysoki poziom ergonomii podczas pracy. Nowe urządzenie jest o 20% lżejsze i o 30% mniejsze w porównaniu do skanera TRIOS 4. Wprowadzone zmiany oznaczają dla Ciebie lepszy, pewniejszy chwyt, a jednocześnie mniejsze obciążenie dla rąk i nadgarstków.

Zastosowanie

3Shape TRIOS 5 można wykorzystać do przygotowania następujących rodzajów prac:
– Implanty
– Mosty na implantach
– Korony
– Mosty na koronach
– Inlay/Onlay
– Licówki
– Wkłady koronowo korzeniowe
– Teleskopy
– Protezy całkowite
– Protezy częściowe
– Ortodoncja
– Planowania implantu
– Diagnostyka stanu uzębienia

Parametry techniczne

Waga 299g
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Długość) 3.8 x 3.7 x 26.6 cm
Źródło światłaLED
Formaty zapisuPLY, DCM i STL
Forma komunikacjiBezprzewodowa
Ilość zdjęć wykonywanych w trakcie sekundy 2400
Zasięg komunikacji bezprzewodowejDo 15 metrów w tym samym pokoju lub zasięg sieci Wi-Fi w przypadku wykorzystania 3Shape Share
Czas działania baterii66 minut
Funkcje zdalnego sterowania Zaawansowane
Szybkie odparowywanieTak
Inteligentne zarządzanie energiąTak
Brak potrzeby kalibracji Tak
Zamknięta końcówka ze szkłem szafirowymTak

Skontaktuj się z nami