2024 © RS Team S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skanery laboratoryjne

Skanery laboratoryjne to rozwiązanie stworzone dla laboratoriów dentystycznych, do których trafiają fizyczne wyciski z partnerskich gabinetów stomatologicznych. Dzięki nim, technicy mogą zdigitalizować analogowy wycisk i wykorzystać potencjał drzemiący w nowoczesnych technologiach, aby zaoferować najlepsze możliwe rozwiązania na rzecz pacjentów. Zeskanowanie jednego łuku przy pomocy skanerów wewnątrzustnych 3Shape z serii E zajmuje poniżej 2 minut z dokładnością od 7 do 10 mikrometrów. Zależnie od modelu możliwe jest skanowanie z kolorowymi i czarnobiałymi teksturami.

RS-Team jest pierwszym w historii Polski oficjalnym partnerem marki 3Shape - 3Shape Official Trios Partner. Zyskują Państwo gwarancję dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań i najwyższej jakości wsparcia spełniającego najlepsze światowe standardy

Poznaj skanery 3Shape

Dlaczego skaner laboratoryjny?

Stabilny system CAD/CAM, który łączy w sobie funkcjonalność skanowania z oprogramowaniem do projektowania komputerowego to jedyna droga, aby odpowiedzieć na potrzeby klientów – tak dziś, jak i w przyszłości. Skanery laboratoryjne 3Shape z linii Red E zapewniają wysoką dokładność potwierdzoną certyfikatem ISO, szybkość pracy, i dostęp do wielu zaawansowanych funkcji skanowania. Od najprzystępniejszego kosztowo skanera E1, po zaawansowane skanery E4, gama skanerów firmy 3Shape zapewnia rozwiązania, które perfekcyjnie wpiszą się w wyjątkowe potrzeby Państwa laboratorium.

F8

Skaner laboratoryjny F8, który pozwala Ci zrobić więcej jednocześnie

Dowiedz się więcej

E4

Najszybsze i najbardziej precyzyjne urządzenie w gamie marki 3Shape

Dowiedz się więcej

E3

Wyjątkowa wydajność i dokładność skanowania belki implantu

Dowiedz się więcej

E2

Zwiększona wydajność i funkcja skanowania tekstur

Dowiedz się więcej

Bezpośrednie skanowanie

W urządzeniach z linii E wystarczy użyć uchwytu artykulatora, aby wprowadzić wycisk do skanera i bezpośrednio zeskanować zgryz.

Stosunek jakości do ceny

Skanery z linii E posiadają zaawansowane funkcje skanowania i wbudowane ścieżki procesowe projektowania CAD zachowując przy tym świetny stosunek ceny do jakości.

Zwiększona produktywność

Możliwość szybkiego skanowania umożliwia przygotowanie większej liczby prac w krótszym czasie. Z urządzeniami z linii E marki 3shape skanowanie zaczyna się natychmiast po umieszczeniu modelu w skanerze.

Zoptymalizowane pod kątem szybkości i produktywności

Skanery E1,E2 oraz E3 przeszły rewolucję. W ich najnowszych wersjach, do ich budowy wykorzystano tę samą platformę nowej generacji, co w skanerze E4. Szybkość skanowania wzrosła o 20% w każdym modelu z linii E.