2024 © RS Team S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Trios Move+
Konfiguracja umożliwiająca pełną immersję pacjenta w proces leczenia

Wizualizowanie skanów na ekranie to świetne narzędzie, ale wystarczy, że ekran zostanie ustawiony pod złym kątem, a cały proces stanie się niewygodny dla lekarza, jak i pacjenta. 3Shape TRIOS MOVE+ to mobilne rozwiązanie do skanowania wewnątrzustnego, które sprawia, że dane są dostępne i widoczne tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Ekran dotykowy

Umożliwia nawigację po wszystkich funkcjach skanera bezpośrednio za pomocą dotykowego ekranu LCD. Wielkość ekranu można wybrać w jednym z dwóch rozmiarów.

Regulowane ramię

Zapewnia pełną elastyczność, dzięki czemu ekran może zostać ustawiony dokładnie tam, gdzie będzie widoczny i potrzebny.

Wbudowany komputer

Układ wyposażony jest w potężny komputer, którego specyfikacja została skompletowana z myślą o szybkim i wydajnym skanowaniu z TRIOS.

Prezentowanie skanów stało się proste jak nigdy dotąd – tak samo jak angażowanie pacjentów

Jednym z wyzwań pracy ze skanerami wewnątrzustnymi jest organizacja przestrzeni. Jak odpowiednio umieścić ekran tak, aby lekarz mógł nie tylko łatwo pobrać skan, ale i jednocześnie zaprezentować efekt pracy pacjentowi? W odpowiedzi na te wyzwania powstał TRIOS MOVE+
Zestaw umożliwia specjaliście poruszanie ekranem, na którym mogą być wyświetlane skany 3D, obrazy oraz symulacje oczekiwanych efektów leczenia dokładnie tam, gdzie będą one wyraźnie widoczne dla pacjenta siedzącego w fotelu. W ten sposób pacjentom łatwiej jest wyobrazić sobie skutki procesu leczenia i podjąć pozytywną decyzję o jego rozpoczęciu. To rozwiązanie, które rewolucjonizuje myślenie o ergonomii cyfrowej pracy lekarza.

SPECYFIKACJA TRIOS MOVE+

Układ TRIOS MOVE+ wyposażony jest w ekran dotykowy o przekątnej 16.6’, specjalny rysik do jego obsługi oraz potężną pamięć wewnętrzną o pojemności 1TB, dedykowaną obsłudze procesu skanowania. Port USB 2.0 z tyłu ekranu umożliwia szybki import i eksport skanów z dysków zewnętrznych. Zestaw TRIOS MOVE+ dostępny jest w naszej ofercie w połączeniu ze skanerami TRIOS 3 Basic, TRIOS 3 oraz TRIOS 4.

Skontaktuj się z nami