2022 © RS Team S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skaner wewnątrzustny, który otworzy przed Tobą świat cyfrowej stomatologii

TRIOS 3 BASIC to idealna propozycja dla stomatologów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie stomatologii cyfrowej. Urządzenie umożliwia pobieranie cyfrowych wycisków, które są wygodniejsze dla pacjentów, a jednocześnie o wiele dokładniejsze niż konwencjonalne wyciski. Urządzenia TRIOS 3 oferują funkcjonalność wizualizacji jamy ustnej w 3D na rzecz pacjentów, dzięki czemu wyjaśnianie opcji leczenia stało się proste jak nigdy dotąd. Oprogramowanie urządzenia umożliwia także bezpośrednią wysyłkę wykonanych skanów do wybranego przez klinikę laboratorium.

„Skanuj i wyślij” - efektywny przepływ pracy

„Skanuj i wyślij”, filozofia cyfrowej pracy wg marki 3Shape. Przesłanie skanu jamy ustnej do laboratorium możliwe jest bezpośrednio poprzez skaner wewnątrzustny: szybko, prosto i higienicznie. To skuteczna metoda komunikacji, która umożliwia poprowadzenie leczenia jeszcze większej liczby pacjentów.

Wykorzystaj w pracy legendarną dokładność TRIOS

Wszystkie cyfrowe skanery wewnątrzustne 3Shape wykorzystują technologię sztucznej inteligencji. Dzięki niej stale „uczą się” na podstawie setek tysięcy skanów prawdziwych pacjentów, i tworzą cyfrową bazę uśmiechów. Urządzenia wspierają w ten sposób lekarzy w wizualizacji długotrwałych, naturalnie wyglądających wyników leczenia, a także – w opracowywaniu zindywidualizowanych ścieżek leczenia. TRIOS3 godnie reprezentuje legendarną dokładność urządzeń marki 3Shape. Umożliwia uchwycenie na obrazie nawet pojedynczych okluzji czy wzorców ruchu żuchwy i przesłanie tych danych do laboratorium, które wykona prace spersonalizowane w najdrobniejszych szczegółach dla pacjenta.

Zaangażowany pacjent

Przy zastosowaniu skanera wewnątrzustnego, wrażenia pacjentów podczas wizyt staną się jeszcze pozytywniejsze. Technologia w gabinecie to krótszy czas spędzany na fotelu przez pacjenta, mniej niepokoju i koniec z uczuciem dławienia się masą wyciskową. Co jednak najważniejsze, skanowanie pozwala na przeprowadzenie leczenia w oparciu o dialog, w którym pacjent może uczestniczyć dzięki wizualizacji leczenia opartego o skan 3D jego jamy ustnej, który może zostać wyświetlony na monitorze urządzenia. W badaniach przeprowadzonych przez markę 3Shape, aż 4 na 5 pacjentów preferuje zastosowanie technologii cyfrowych w procesie leczenia. Pomaga im ona podjąć właściwe decyzje dla ich zdrowia.

Zastosowanie

3Shape Trios Basic można wykorzystać do przygotowania następujących rodzajów prac:
– Implanty
– Mosty na implantach
– Korony
– Mosty na koronach
– Inlay/Onlay
– Licówki
– Wkłady koronowo korzeniowe
– Teleskopy
– Protezy całkowite
– Protezy częściowe
– Ortodoncja
– Planowania implantu

Parametry techniczne

Dokładność6.9 ± 0.9 µm
Powtarzalność4.5 ± 0.9 µm
Waga340g
Źródło światła LED
Formaty zapisu PLY, DCM i STL
Forma komunikacjiPrzewodowa

Skontaktuj się z nami