2024 © RS Team S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.

3Shape TRIOS Design Studio

Pełna kontrola nad pracą w gabinecie dzięki otwartej architekturze

Dowiedz się więcej

Produkcja i projektowanie prac bezpośrednio w klinice

Zintegrowane rozwiązanie 3Shape do skanowania, projektowania i frezowania to pakiet typu "All-in-One", który łączy najlepsze możliwe rozwiązania. Najwyższej klasy technologię TRIOS, intuicyjne oprogramowanie do projektowania stomatologicznego oraz bezproblemowa integracja z najlepszymi w swojej klasie frezarkami stomatologicznymi.

Pełna kontrola
nad procesem

3Shape TRIOS Design Studio pozwala przejąć pełną kontrolę nad ścieżką leczenia. Zintegrowany z systemem moduł sztucznej inteligencji pomaga podjąć najlepszą decyzję projektową dla wszystkich rodzajów uzupełnień. Z kolei dzięki użyciu zaawansowanych narzędzi do edycji, specjalista zyskuje możliwość dodatkowej indywidualizacji nawet najdrobniejszych szczegółów.

Prace wykonywane
na ten sam dzień

3Shape Design Studio daje możliwość zaoferowania pacjentom doświadczenia na zupełnie innym poziomie. Dzięki opcji przygotowania prac nawet jednego dnia możliwe jest skrócenie procesu leczenia i szybsze przywrócenie zdrowego uśmiechu na twarzach pacjentów.

Otwarty
ekosystem

Otwarty ekosystem 3Shape Trio Design Studio pozwala na wybór dowolnej integracji z najnowocześniejszymi frezarkami lub dowolną frezarką obsługująca pliki w formacie .STL w oparciu o unikalny system Trusted Connection.

Elastyczny
rytm pracy

3Shape TRIOS Design Studio pozwala na wybór takiego modelu pracy, który najbardziej odpowiada lekarzowi i pacjentom. W ramach jednej zintegrowanej platformy możliwa jest samodzielna produkcja prac jak i przesłanie projektów do laboratorium partnerskiego.

Rozwiązanie dedykowane pracy przy fotelu

3shape TRIOS Studio pozwala zrywa z tradycyjnym modelem stomatologii restoratywnej, w którym pacjenci muszą wielokrotnie powracać do gabinetu, by ukończyć leczenie. Jak to działa? Dzięki doskonałej technologii skanowania, intuicyjnemu oprogramowaniu do projektowania i płynnej integracji, frezowanie koron, prac inlay/onlay, mostów czy licówek można zainicjować bezpośrednio przy fotelu, na którym wciąż siedzi pacjent -–i tego samego dnia dostarczyć mu zindywidualizowane prace.

Model pracy przy fotelu opiera się na następujących fundamentach

1

Skanowania przy pomocy wielokrotnie nagradzanego, cyfrowego rozwiązania elektronicznego poboru wycisków 3Shape TRIOS

2

Projektowania cyfrowego uzupełnień protetycznych z użyciem intuicyjnego TRIOS Design Studio, które pozwala zaplanować i zaprojektować pracę bezpośrednio w gabinecie zabiegowym

3

Produkcji koordynowanej przez otwarty ekosystem 3Sape, który pozwala na wybór dowolnej maszyny i materiału dzięki frezarkom obsługującym Trusted Connection lub import plików bezpośrednio w formacie .STL.

Co oferuje TRIOS Design Studio?

Pełna kontrola

Oprogramowanie 3Shape TRIOS Design Studio jest tworzone przez stomatologów, dla stomatologów. Dzięki temu wiernie odzwierciedla ono sposób, w jaki specjaliści chcą pracować w swoim gabinecie. Zostało zaprojektowane tak, aby prowadzić przez procesy z wykorzystaniem automatycznie generowanych projektów CAD/CAM, przy czym równocześnie istnieje również możliwość skorzystania z narzędzi edycji każdego z wygenerowanych elementów. Przykładowo można zacząć od koron jednomolowych typu e-max, by po opanowaniu tego procesu przejść do samodzielnego wykonywania prac inlay i onlay, aby zwiększyć korzyści biznesowe kliniki. Po zdobyciu doświadczenia specjalista, korzystając z tego samego narzędzia, może rozpocząć przygotowywanie prac wykorzystywanych w zabiegach estetycznych , takich jak licówki przednie, czy przejść do wykonywania 3-częściowych mostów.

Wsparcie w codziennej pracy

Oprogramowanie stworzono w modelu pracy krok po kroku, co pozwala na projektowanie w dowolnym miejscu i czasie. Na stacji roboczej, na innym laptopie, a nawet na domowym komputerze. TRIOS Design Studio wyposażony został w inteligentną technologię AI Crown, która szybko proponuje projekt uzupełnienia. Skraca to czas potrzebny użytkownikowi na przejście do etapu produkcji i usprawnia przepływ pracy. Gdy projekt jest już gotowy, użytkownik wybiera sposób produkcji: we własnym zakresie lub w laboratorium zewnętrznym.

Skalowalność i efektywność kosztowa

Dzięki bogatemu portfolio skanerów TRIOS, szerokiej gamie aplikacji i otwartemu wyborowi frezarek, możliwe jest skalowanie rozwiązań w celu dostosowania ich do aktualnych potrzeb finansowych i biznesowych.
Proces skalowania można zacząć od liczby obsługiwanych rodzajów prac począwszy od koron jednobiegunowych e-max, przez inlay i onlay, po bardziej skomplikowane przypadki przekazywane do laboratorium. Po nabraniu doświadczenia w pracy z programem można dalej rozwijać gamę świadczonych usług o bardziej dochodowe przypadki z zakresu stomatologii estetycznej takie jak licówki przednie, mosty do 3 jednostek i korony mocowane śrubami – a to wszystko w ramach jednego programu.